سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
نوع خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

یخچال و فریزر

امروزه کمتر یخچال هایی را میتوان یافت که تنها از یک قسمت یخچال تشکیل شده باشند. یخچال و فریزر سالیان زیادی است که به آشپزخانه ها راه یافته و میتواند برای خنک نگه داشتن مواد غذایی و همچنین فریز کردن آنها مورد استفاده قرار بگیرد. یخچال و فریزر در برند و مدل های بسیار زیادی تولید میشود که البته برای تهیه هر برند و هر مدل باید نکاتی را در نظر داشته باشید. یخچال محل قرار دادن مواد غذایی کوچک و بزرگ است. برای اینکه بتوانید مواد غذایی را به راحتی و بدون کمبود جا در یخچال و فریزر قرار دهید باید به ابعاد داخلی آن توجه کنید. البته پیش از آن باید ابعاد کلی یخچال را نیز مورد بررسی قرار دهید تا مطمئن شوید که اولا فضای زیادی از آشپزخانه را اشغال نمیکند و دوما از درب ورودی و همچنین آشپزخانه به راحتی عبور میکند. یخچال فریزر باید از  اجزای بدنه با کیفیتی تشکیل شده باشد. منظور از اجزا همان لاستیک دور درب  و یا دستگیره ها برای باز کردن یخچال میباشد. ممکن است این اجزا تا چندین سال به خوبی و بدون مشکل کار کنند ولی به مرور فرسوده و از بدنه یخچال جدا شوند. رنگ رفتگی و همچنین از بین رفتن سطح این اجزا از مشکلاتی است که بوجود می آید.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

رنگ یخچال را مناسب با رنگ آشپزخانه در نظر بگیرید تا باعث زیباتر شدن دکوراسوین آشپزخانه و دکوراسیون داخلی شود. بهترین رنگ هایی که معمولا برای یخچال و فریزر به کار برده میشوند و از استقبال خوبی نیز در بین خریداران برخوردار است رنگ های مشکی، سفید و نقره ای میباشد.

در یخچال های جدید تا حد امکان سعی شده تا با کمترین میزان صدا کار کنند. البته هنوز یخچال هایی وجود دارند که سر و صدای زیادی را در هنگام کار تولید میکنند پس باید نسبت به بی سر و صدا کار کردن یخچال اطمینان حاصل کنید. از فروشنده بخواهید تا یخچال و فریزر با سیستم ساکت کننده را به شما ارائه دهد.

برای بسیاری از مردم عادت شده تا یخچال و فریزر را بصورت حضوری خریداری کنند. البته خرید حضوری این امکان را به مشتری میدهد تا محصول را از نزدیک  ببیند ولی با خرید از فروشگاه های اینترنتی نیز میتوانید تصاویر محصول را مشاهده نمایید. فروشگاه لوازم خانگی کالا منیجر با راه اندازی وب سایت فروشگاهی این امکان را بوجود آورده است تا بتوانید تصاویر محصول را به خوبی وبا شفافیت بالا مشاهده کرده و همچنین اطلاعات فنی آنرا نیز مورد بررسی قرار دهید. بسیاری ار فروشگاه های حضوری برای در اختیار قرار دادن اطلاعات محصول چندان رغبتی از خود نشان نمیدهند ولی این فروشگاه تمام اطلاعات مورد نیاز مشتری را در اختیار او قرار میدهد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()