سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
نوع خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

یخچال فریزر ساید بای ساید

یخچال از مهمترین و ضروری ترین وسایل منزل به شمار می آید که در صورت نبود آن بیشتر مواد غذایی بخصوص میوه و همچنین انواع گوشت فاسد خواهند شد. یخچال در انواع مختلفی تولید میشود که جدید ترین نوع آن یخچال فریزر ساید بای ساید میباشد. از زمان پیدایش یخچال فریزر ساید بای ساید هنوز تکنولوژی جدیدتر از این نوع یخچال ها وارد بازار نشده است. یخچال فریزر ساید بای ساید از دو قسمت تشکیل شده است و هر کدام یک وظیفه را عهده دار هستند. یک قسمت که در واقع یک یخچال کامل میباشد وظیفه خنک کردن مواد غذایی را بر عهده دارد و سمت دیگر برای فریز کردن مواد مورد استفاده قرار میگیرد. در یخچال فریزر ساید بای ساید از تکنولوژی استفاده شده است که میزان فشار به موتور را تا حد زیادی کاهش داده است و به همین دلیل است که میزان خرابی در این نوع یخچال ها بسیار پایین تر است.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

درست است که یخچال فریزر ساید بای ساید از بهترین تکنولوژی و طراحی بهره میبرد ولی در انتخاب آن باید موارد مهمی  را مد نظر قرار دهید. یخچال فریزر ساید بای ساید در برند و مدل های گوناگونی تولید میشود که هر کدام از لحاظ طراحی و همچنین برخی امکانات متفاوت هستند.

فضای داخلی یخچال فریزر ساید بای ساید یکی از مهمترین نکاتی است که باید با وسواس و دقت خاصی آنرا مورد بررسی قرار دهید. اول از هر چیز طبقات یخچال باید قابلیت تنظیم ارتفاع را داشته باشند. قابلیت تنظیم ارتفاع این اجازه را به مصرف کننده میدهد تا بتواند ظروف بزرگ مانند قابلمه را نیز در یخچال قرار دهد. قسمت داخلی درب یخچال نیز باید از بخش هایی برای قرار دادن مواد غذایی برخوردار باشد. به طور کلی تمام محفظه ها برای نگهداری میوه و همچنین مواد غذایی دیگر را مورد بررسی قرار دهید تا کم وکاستی وجود نداشته باشد.

به دقت تمام اجزا به کار رفته بر روی ظاهر یخچال را مورد بررسی قرار دهید. اجزای مختلفی همچون دستگیره های باز کردن درب یخچال و همچنین لاستیک های دور درب یخچال از قسمت هایی هستند که باید با دقت مورد بررسی قرار گیرند. دستگیره ها باید از نوع یک تکه و چسبیده به یخچال باشند تا در صورت باز و بسته کردن های مداوم از بدنه جدا نشود. لاستیک ها نیز باید کاملا چفت و محکم سر جای خود قرار داشته باشند.

اگر به فکر مصرف انرژی یخچال فریزر ساید بای ساید نیز هستید بهتر است تا نوع کم مصرف آنرا تهیه کنید. برچسب انرژی تعبیه شده بر روی یخچال میتواند میزان مصرف انرژی را تعیین کند. برای کسب اطلاعات بیشتر از انواع یخچال فریزر و همچنین سایر لوازم خانگی میتوانید با فروشگاه لوازم خانگی کالا منیجر تماس حاصل کنید و مشاوره کاملی را دریافت نمایید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()