سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
نوع خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

یخچال فریزر دو قلو

بیشتر مواد غذایی برای اینکه فاسد نشوند باید در یک مکان خنک قرار بگیرند. فراهم کردن یک مکان خنک کاری بسیار دشوار است. با پیشرفت تکنولوژی دستگاهی به نام یخچال وارد آشپزخانه ها شد که میتواند مکانی بسیار مناسب برای مواد غذایی فاسد شدنی باشد. خنک کردن مواد غذایی و یا انجماد آنها تنها برای جلوگیری از فاسد شدن نیست. برخی از مواد غذایی تا زمانی که خنک نشوند قابل استفاده نیستند. آب و انواع نوشیدنی ها از این دسته اند. یخچال فریزر از زمان پیدایش خود تا کنون دستخوش تغییرات زیادی در ساختار و کارکرد خود بوده است. ابتدا یخچال فریزر به صورت یک تکه تولید میشد بدین صورت که یخچال در پایین و فریزر در قسمت بالا قرار داشت. به مرور یخچال فریزر هایی توسط کمپانی های مطرح جهان تولید شد که به یخچال فریزر دو قلو معروفند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

 

یخچال فریزر دو قلو از دو قسمت مجزا تشکیل شده است و اتصالی بین فریزر و همچنین یخچال وجود ندارد. از یک قسمت که فریزر نامیده میشود برای انجماد انواع مواد غذایی و از قسمت یخچال برای خنک کردن مواد غذایی استفاده میشود. هر دو این قسمت ها از یکدیگر جدا هستند و حتی موتور هر دو نیز بصورت مجزا در نظر گرفته شده است.

یخچال فریزر دو قلو فضای بسیار بیشتری را برای نگهداری مواد غذایی ایجاد میکند. یخچال  فریزرهای قدیمی در یک بدنه از دو قسمت یخچال و همچنین فریزر برخوردار بودند که فضای کمی را برای نگهداری مواد غذایی ایجاد میکردند. یخچال فریزر دوقلو اینگونه نیست و دو قسمت مجزا برای مواد غذایی در نظر گرفته شده است که فضای کاملا مناسبی است.

در یخچال های قدیمی تنها از یک موتور استفاده میشد در حالیکه در یخچال فریزر دو قلو از دو موتور برای یخچال و همچنین فریزر به صورت جداگانه استفاده شده است. دو موتور مجزا دو مزیت بزرگ را بوجود آورده است. اولین مزیت آن افزایش میزان بازدهی میباشد. دومین مزیت بزرگ یخچال فریزر دوقلو در پرداخت هزینه کمتر برای تعمیر میباشد. هر موتور به صورت جداگانه قابل تعمیر است که هزینه را تا حدی زیادی کاهش خواهد داد. حمل یخپچال فریزر دو قلو نیز راحت اتر انجام میشود. هر کدام از قسمت های یخچال فریزر دوقلو را میتوان به راحتی حمل نمود. برندهای تولید کننده یخچال فریزر دوقلو بسیار زیاد هستند و مشتری را برای خرید سر در گم میکنند. نیاز به راهنمایی برای خرید یکی از نیازهای مشتری میباشد که فروشگاه لوازم خانگی کالا منیجر میتواند مشاوره کامل و خوبی را در اختیار مشتری قرار دهد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()