سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
نوع خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

یخچال

برخی از وسایل در آشپزخانه وجود دارند که برخی از آنها نسبت به سایر وسایل ضروری تر هستند. یکی از این وسایل ضروری یخچال است که در هر آشپزخانه ای نیز وجود دارد. یخچال همانطور که میدانید در انواع مختلفی تولید میشود. یخچال های های معمولی،‌ یخچال های دو قلو و همچنین یخچال های ساید بای ساید از انواع یخچال هایی هستند که در منازل مورد استفاده قرار میگیرند. هر چه امکانات یخچال بیشتر میشود موجبات راحتی مصرف کننده را فراهم میکند. یخچال در هر نوعی که باشد باید از یک سری ویژگی ها برخوردار باشد. یکی از مهمترین ویژگی های یخچال مناسب در جادار بودن فضای داخلی آن است. هر چه فضای داخلی یخچال جادار تر باشد میتوان مواد غذایی بیشتری را در آن جای داد. البته یخچال های دو در یا همان دو قلو و ساید بای ساید از فضای بسیار بیشتری نسبت به یخچال های معمولی بر خوردار هستند. یخچال های ساید باید ساید و دو قلو از دو قسمت با درب های مجزا تشکیل شده اند که هر قسمت نیز یک وظیفه را بر عهده دارد. خنک کردن مواد غذایی و همچنین فریز کردن از وظایف هر قسمت میباشد.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

امکانات داخل یخچال در کنار فضای آنها بسیار حائز اهمیت است. طبقاتی که داخل یخچال به کار رفته اند باید قابل تنظیم باشند. اگر طبقات قابل تنظیم باشند میتوان ظروف و مواد غذایی با ابعاد بزرگ نیز را بر روی طبقات قرار داد. مکان مخصوص برای میوه و سبزی ها نیز که معمولا در قسمت پایین یخچال قرار دارند از موارد دیگری است که باید رعایت شده باشد. در قسمت فریزر نیز باید فضای مخصوص برای قرار دادن انواع مواد یخ زدنی وجود داشته باشد.

برخی یخچال ها صدای زیادی را به هنگام کار کردن تولید میکنند. صدای زیادی که یخچال ها تولید میکنند به دلیل کیفیت پایین موتور آنها میباشد. البته مشکلاتی دیگری نیز ممکن است مسبب ایجاد تولید صدای ناهنجار در یخچال باشند. این مشکل  بیشتر در یخچال های قدیمی به چشم میخورد و یخچال های جدید مانند دو قلو و ساید بای ساید به ندرت این چنین مشکلی دارند.

ظاهر یخچال را نیز فراموش نکنید. زمانی که یخچال از ویژگی های نام برده شده در بالا برخوردار بود حالا نوبت به ظاهر آن میرسد. هر چه ظاهر یخچال زیباتر باشد باعث ایجاد جلوه زیبا برای دکوراسیون آشپزخانه میشود.

اگر به دنبال یخچال مناسب با رعایت تمام فاکتورهای نام برده شده در آن هستید باید به یک فروشگاه خوب مانند فروشگاه لوازم خانگی کالا منیجر مراجعه کنید که از تنوع محصولات بسیار بالایی برخوردار است و میتواند گزینه های زیادی را پیش روی شما قرار دهد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()