سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
نوع خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

گوشت کوب برقی

برخی از مواد غذایی برای اینکه مورد استفاده قرار گیرند ابتدا باید کوبیده و در نهایت له شوند. بخصوص در کشور ما بسیاری از غذاها بصورت له شده طبخ و یا مصرف میشوند. همانطور که میدانید برخی از مواد غذایی بقدری بافت محکمی دارند که به راحتی له نمیشوند. اگر قصد له کردن این مواد غذایی را نیز داشته باشید باید انرژی زیادی را صرف کنید. یکی از تجهیزاتی که بدین منظور اختراع شده است گوشت کوب برقی میباشد. گوشت کوب برقی برای له کردن انواع مواد غذایی مناسب است. گوشت کوب برقی در دو نوع پلاستیکی و همچنین استیل ساخته میشود و از انتخابگر سرعت برخوردار هستند. شاید تصور کنید که برای خرید گوشت کوب برقی نیازی به رعایت برخی نکات وجود نداشته باشد اما باید بگوییم این وسیله پرکاربرد نیز مانند سایر لوازم خانگی باید از یک سری ویژگی ها برخوردار باشد. توان در گوشت کوب برقی بسیار مهم است. گوشت کوب برقی هر چه توان بالاتری داشته باشد میتواند مواد خوراکی را با قدرت بیشتری کوبیده و له کند. در خرید گوشت کوب برقی باید حتما از فروشنده بخواهید تا گوشت کوب برقی با توان بالاتر را به شما ارائه دهد.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد کوشت کوب برقی در دو نوع پلاستیکی و همچنین فلزی به فروش میرسد اما به یاد داشته باشید که گوشت کوب های فلزی از دوام بالاتری برخوردار هستند. اگر گوشتکوب پلاستیکی خریداری نمودید حتما به قسمت های پایینی آن توجه داشته باشید تا فلزی باشد. قسمت های پایینی به دلیل اینکه در معرض فشار و ضربه قرار دارند بهتر است  فلزی باشند.

گوشت کوب برقی به دلیل اینکه برای ظرف های با عمق زیاد نیز مورد استفاده قرار میگیرد باید از تیغه بلند برخوردار باشند. تیغه هایی که در برخی انواع گوشت کوب برقی وجود دارند کوتاه هستند که همین موضوع استفاده از آنها را در بسیاری موارد مشکل میکند.

سرعت کارکرد گوشت کوب برقی باید قابل تنظیم باشد. برای کوبیدن هر نوع ماده غذایی همیشه از یک سرعت استفاده نمیشود. اگر گوشت کوب برقی از قابلیت تنظیم سرعت برخوردار باشد میتوان آنرا برای کوبیدن انواع مواد غذایی مورد استفاده قرار داد.گوشتکوب برقی بعد از استفاده باید شسته شود که از همین رو اگر قطعات آن از یکدیگر جدا شوند به راحتی میتوان آنرا مورد شستشو قرار داد.

فروشنده های زیادی وجود دارند که گوشت کوب برقی را عرضه میکنند اما در این بین فروشگاه لوازم خانگی کالا منیجر از لحاظ قیمت همواره کالاهای خود را با بهترین قیمت ها عرضه کرده است.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()