سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
نوع خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

کولر

در فصول گرم سال برای اینکه هوای فضای داخلی منزل و یا  محیط کار خنک شود از تجهیزاتی به نام کولر استفاده میشود. در برخی از منازل و ادارات از کولر آبی و در برخی دیگر کولر گازی مورد استفاده قرار میگیرد. البته در بیشتر ادارات از کولرهای گازی استفاده میشود تا بتواند دمای هوای اتاق و سایر بخش ها را تا حد زیادی پایین بیاورد. برای خرید کولر آبی و یا گازی باید نکاتی را مد نظر قرار دهید تا بتوانید بهترین نوع آنرا خریداری کنید. در ادامه نکاتی را در مورد کولر آبی و همچنین گازی در اختیار شما قرار خواهیم داد. کولر آبی را باید نسبت به متراژ‌ فضای داخلی ساختمان تهیه کنید. در کشور ما کولر به صورت ۵، ۷ و ۱۲ هزار بفروش میرسد. توجه داشته باشید که هر چه رقم بالاتر میرود توان تولید باد خنک نیز در کولر افزایش می یابد. کولرهای ۱۲ هزار از توان بیشتری در تولید باد نسبت به کولرهای ۵ و ۷ هزار برخوردار هستند. اگر متراژ ساختمان شما بالا است باید ار کولرهای ۱۲ هزار استفاده کنید.ضخامت بدنه کولر آبی هر چه بیشتر باشد باعث دوام و عمر طولانی تر آن خواهد شد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

کولر با ضخامت بدنه کم بر اثر برخورد آب و با گذشت چند سال پوسیده و همچنین سوراخ خواهد شد. ضخامت بالای بدنه همچنین باعث جلوگیری از لرزش کولر به هنگام کار میشود.کف کولر آبی یکی از قسمت هایی است که همواره در معرض برخورد آب قرار دارد. برخورد آب باعث میشود تا کف کولر به مرور با پوسیدگی مواجه شود. در هنگام خرید کولر آبی با پوشش کف اپوکسی را مد نظر داشته باشید تا به راحتی با برخورد آب دچار فرسایش نشود. برای اینکه در هزینه های برق کولر آبی صرفه جویی کنید به رده مصرف انرژی آن توجه کنید. کولر آبی باید از رده مصرفی B به بالا برخوردار باشد. در خرید کولر آبی نیز باید موارد و نکات بسیار مهمی را در نظر داشته باشید. همانطور که گفته شد کولر گازی برای منازل و همچنین ادارات مورد استفاده قرار میگیرد. برای منازل و همچنین اداراتی که میزان رفت و آمد در آنها بالا میباشد بهتر است از کولر گازی با ظرفیت بالا استفاده کنید. البته عایق بودن درب و پنجره ها در کنار ظرفیت کولر گازی نباید فراموش شود. تعداد افراد حاضر در ساختمان نیز در انتخاب ظرفیت کولر گازی تاثیر گذار است. هر چه تعداد افراد بیشتر شود باید کولر های یا ظرفیت بالاتر را انتخاب کنید.

برای فضای آفتابگیر باید از کولر گازی با ظرفیت بالاتر استفاده کنید. میزانی که باید برای فضای آفتابگیر اضافه کنید باید در حدود ۱۰۰۰ BTU باشد. برای خرید کولر آبی و همچنین کولر گازی در برند و همچنین ظرفیت های مختلف میتوانید به یک فروشگاه اینترنتی نیز برای خرید مراجعه کنید. فروشگاه لوازم خانگی کالا منیجر از فروشگاه های فعال در این زمینه با سابقه طولانی میباشد که تا کنون لوازم خانگی زیادی را نیز به فروش رسانده است. با مراجعه به سایت این فروشگاه میتوانید انواع لوازم خانگی و همچنین کولر گازی را مشاهده، مقایسه و سپس خرید نمایید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()