سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
نوع خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

چرخ گوشت

گوشت یکی از پر مصرف ترین مواد غذایی دردنیا و بخصوص کشور ما میباشد. برای طبخ برخی از غذاها باید از گوشت چرخ کرده استفاده نمود. اما برای اینکه گوشت ها به خوبی چرخ و برای مصرف آماده شوند باید از چرخ گوشت استفاده نمود. امروزه برخی مردم ترجیح میدهند تا برای چرخ کردن گوشت مصرفی خود به قصابی ها مراجعه کنند ولی برخی نیز ار چرخ گوشت های خانگی استفاده میکنند. چرخ گوشت سالیان بسیار زیادی است که در خانه ها مورد استفاده قرار میگیرد ولی از گذشته تا بحال دستخوش تغیبرات زیادی در ساختار و همچنین کارایی خود بوده است. برای خرید چرخ گوشت باید نکات زیادی را مد نظر قرار دهید. دستگاه چرخ گوشت برای اینکه بتواند تکه های گوشت را به خوبی خرد کند باید از توان بالایی برخوردار باشد. البته تمام چرخ گوشتها با هر توانی که باشند میتوانند قطعه های گوشت را خرد  کنند ولی سرعت و همچنین با کیفیت خرد کردن قطعات گوشت بسیار مهم است. چرخ گوشت با توان پایین نمتیواند با سرعت و همچنین کیفیت قطعات گوشت را خرد کند.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

خروجی چرخ گوشت باید مناسب باشد تا بتواند در زمان کمتری قطعات گوشت را چرخ کند. البته خروجی چرخ گوشت ارتباط مستقیمی با توان دارد که در بالا نیز به آن اشاره شد. بهترین و استانداردترین میزان خروجی در چرخ گوشت خانگی در حدود ۵.۱ کیلوگرم در دقیقه میباشد که کاملا مناسب است.

بیشترین فشار وارد شده به دستگاه بعد از موتور متوجه تیغه ها میباشد. هر چه متریال به کار رفته در تیغه ها مرغوب تر باشند به طبع دیرتر با فرسایش مواجه میشوند. تیغه ها باید آنقدر محکم و با دوام باشند تا بر اثر فشار و همچنین استفاده های مداوم تغیبر حالت ندهند.

فشاری که به موتور چرخ گوشت وارد میگردد باعث بالا رفتن حرارت در آن میشود. در چرخ گوشت های جدید سیستم کنترل حرارت تعبیه میشود که میتواند در صورت بالا رفتن حرارت در موتور به طور خودکار آنرا از کار بیندازد. حتی اگر بخواهید دستگاه را روشن کنید نیز هیچ واکنشی از خود نشان نخواهد داد و تا مدتی خاموش خواهد ماند.کلید برگردان و یا همان REVERSE نیز میتواند برای جدا کردن چربی و گوشت از لابلای تیغه ها مناسب باشد. با استفاده از این کلید تیغه ها به عقب حرکت کرده و بعد از آن میتوان چربی ها را جدا نمود.

برای خرید چرخ گوشت در برندهای ایرانی و خارجی به همراه ضمانت نامه معتبر پیشنهاد میکنیم تا فروشگاه لوازم خانگی کالا منیجر را در اولویت خرید قرار دهید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()