سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
نوع خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

چای ساز

ایران یکی از کشورهای تولید و مصرف کننده چای در جهان است. چای یکی از نوشیدنی های محبوب است که هر فرد روزانه چندین لیوان بزرگ و یا کوچک از آنرا استفاده میکند. چای از نوشیدنی های دیر دم است و باید مدت زیادی را برای آماده کردن چای منتظر بمانید. البته حاضر کردن چای از روش های قدیمی زمانبر است و  چند سالی است که با استفاده از چای ساز این زمان تا حد زیادی کاهش یافته است. چای سازهایی که در بازار ایران و همچنین فروشگاه های کشور به فروش میرسند سه نوع هستند. دو آور، چای ساز دارای استند و چای ساز بدون قوری از انواع چای سازهای موجود در بازار میباشد. چای ساز در هر نوعی که باشد باید از یک سری ویژگی ها برخوردار باشد.

برای ساخت چای ساز معمولا از سه نوع متریال مختلف استفاده میشود. فلز، پلاستیک و همچنین شیشه از جمله متریال های مورد استفاده برای ساخت چای ساز میباشد. البته هر کدام از این متریال ها معایبی را بوجود می آورند. پلاستیک در برخی موارد باعث طعم دارد شدن آب کتری میشود. نوع شیشه ای بسیار مناسب اما بعد از مدتی جرم دار میشود. بدنه فلزی نیز بسیار داغ شده و امکان سوختگی را بالا میبرد.

حجم کتری باید متناسب با میزان مصرف و همچنین تعداد اعضای خانوار انتخاب شود. اگر تعداد اعضای خانوار و یا میزان مصرف بالایی دارید بهتر است کتری را از نوع بزرگ انتخاب کنید.

چای ساز باید از درپوش برای قوری و همچنین کتری برخوردار باشد. برخی از چای سازها تنها از یک درپوش برای کتری و یا قوری برخوردار هستند. اگر چای ساز تنها از یک درپوش برخوردار باشد باید برای قوری و همچنین کتری به صورت مشترک قابل استفاده باشد.

یک ویژگی که در یک چای ساز خوب باید وجود داشته باشد گرم نگهدار میباشد. گرم نگهدار بدین منظور تعبیه میشود که چای بعد از آماده شدن گرم بماند. در این حالت آب قل نمیزند ولی گرم باقی میماند تا هر وقت که نیاز داشتید بتوانید از چای بدون افت گرما استفاده کنید.

برخی فروشنده ها وجود دارند که تنها یک یا چند مدل چای ساز را برای فروش موجود دارند و نمیتوانند نیاز مشتری را بر آورده کنند. فروشگاه لوازم خانگی کالا منیجر تعداد چای سازهای زیاد در برند های مختلف را برای فروش موجود دارد و میتوانید نسبت به نیاز خود یک چای ساز مناسب را تهیه نمایید. فروشگاه لوازم خانگی کالا منیجر علاوه بر چای ساز انواع لوازم خانگی را در برندهای مختلف بفروش میرساند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()