سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
نوع خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

پنکه

پنکه یکی از تجهیزات سرمایشی پر مصرف است که برای فضاهای کوچک مورد استفاده قرار میگیرد. پنکه با چرخش پره های خود میتواند باد را به یک قسمت مشخص و یا چندین قسمت پرتاب کند. درست است که قدرت سرمایشی پنکه بسیار کمتر از کولرهای گازی و همچنین بادی میباشد ولی از طرفی میزان مصرف انرژی آن نیز بسیار کمتر است. پنکه برای افرادی که از بیماری های مفصلی رنج میبرند نیز بسیار مناسب است. افراد دارای بیماری های مفصلی نسبت به برخورد باد سرد با سطح بدنشان حساس هستند و بهتر است از باد پنکه برای خنک شدن فضا استفاده کنند.

پنکه در انواع مختلفی تولید میشود که پرکاربرد ترین آن پنکه ایستاده یا رومیزی میباشد. پنکه قدمتی طولانی دارد ولی پنکه هایی که امروزه تولید میشوند دارای امکانات و ویژگی های بیشتری هستند. برای اینکه بتوانید یک پنکه مناسب را تهیه کنید باید از برخی ویژگی های آن مطلع باشید.

پره ها یکی از مهمترین قسمت های پنکه است. هر چه قطر پره های پنکه بیشتر باشد میزان پرتاب باد نیز افزایش خواهد یافت. برای خرید پنکه سعی کنید تا پنکه مورد نظر شما از پره های با قطر مناسب برخوردار باشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

متریال به کار رفته در ساخت پنکه بصورت ترکیبی میباشد. فلز و همچنین پلاستیک از  متریال های ساخت پنکه هستند. اما اگر قصد دارید تا از پنکه برای مناطق شرجی کشور مانند شهره های شمالی استفاده کنید بهتر است نوع تمام پلاستیک آنرا تهیه نمایید تا با رطوبت هوا زنگ نزند.

پنکه باید از قابلیت کنترل سرعت بر روی خود برخوردار باشد. کنترل سرعت میتواند هر سرعت بادی که کاربرد نیاز داشته باشد را در اختیارش قرار دهد و میزان رضایت او را تا حد زیادی افزایش دهد.

یک پنکه استاندارد و خوب باید از قابلیت چرخش سینوسی برخوردار باشد. چرخش سینوسی قابلیتی است که میتواند جریان هوا را در جهت های مختلف پرتاب کند. پرتاب هوا در جهت های مختلف تاثیر زیادی در خنک تر شدن هوا دارد.

کنترل از راه دور و همچنین تایمر از دیگر قابلیت های یک پنکه مناسب هستند. در فروشگاه لوازم خانگی کالا منیجر انواع پنکه در مدل ها و با قابلیت های مختلف وجود دارد که برای تهیه هر یک از آنها میتوانید از داخل منزل و یا محیط کار خرید خود را انجام دهید و نیازی به بیرون آمدن از منزل نیست.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()