سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
نوع خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

مخلوط کن و آسیاب

برای تهیه برخی غذاها و همچنین نوشیدنی ها باید ابتدا مخلوط شوند. مخلوط کردن مواد غذایی با یکدیگر با روش های سنتی و دستی کاری مشکل است. مخلوط کن که از برق نیز تغذیه میکند میتواند گزینه بسیار مناسبی برای مخلوط مواد غذایی باشد. مخلوط کن از یک پارچ مخصوص برخوردار است که بعد از قرار دادن مواد غذایی در درون آن میتوان با فشار دکمه تعبیه شده بر روی دستگاه تمام آنها را با یکدیگر مخلوط نمود. مخلوط کن از موتور و تیغه های قدرتمندی برخوردار است که میتوانند مواد خشک و همچنین تر را به راحتی مخلوط کند. یک مخلوط کن مناسب باید از جنس و ظرفیت پارچ خوبی برخوردار باشد. به طور کلی پارچ مخلوط کن از قطعات اصلی آن محسوب میشود. متریال مورد استفاده برای ساخت پارچ مخلوط کن پلاستیک و یا شیشه است. پارچ پلاستیکی شفاف است و در برابر فشار مقاومت خوبی نیز دارد. تفاوت پارچ پلاستیکی با شیشه ای در این است که پارچ پلاستیکی در صورت لکه دار شدن به راحتی تمیز نمیشود در صورتیکه پارچ شیشه ای از قابلیت تمیز شوندگی بسیار خوبی برخوردار است.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

ظرفیت پارچ نیز هر چه بیشتر باشد میتواند مواد غذایی بیشتر را درخود جای دهد. البته ظرفیت پارچ را باید قبل از خرید از فروشنده جویا شوید. ظرفیتی را که برای پارچ مخلوط کن در نظر میگیرند بین ۱ تا ۴ لیتر میباشد. پارچ با ظرفیت ۴ لیتر برای خانواده های پرمصرف مناسب میباشد.

همزن باید مواد خشک و تر را مخلوط کند که همین کار نیاز به انرژی و قدرت زیادی دارد. برای اینکه همزن مناسب تهیه کنید باید توان آنرا قبل از هر چیز از فروشنده جویا شوید. هر چه توان همزن بالاتر باشد میتواند مواد غذایی را با سهولت و همچنین در زمان کمتری با یکدیگر مخلوط کند. البته توان بالای مخلوط کن از فشاری که به موتور وارد میشود نیز میکاهد. مصرف برق نیز در مخلوط کن هایی که از توان بالایی برخوردار هستند بیشتر است.

چند سرعته بودن نیز یکی از ویژگی های مخلوط کن به حساب می آید. زمانی که مخلوط کن از چند سرعت برخوردار باشد مطمئنا کنترل بهتری را بر روی مخلوط کردن مواد غذایی خواهید داشت.

فروشگاه لوازم خانگی کالا منیجر را باید یکی از بهترین فروشگاه های لوازم خانگی دانست که در راستای هر چه راحت تر کردن مشتری گام برداشته است. این فروشگاه لوازم خانگی بصورت آنلاین و در بستر اینترنت انواع وسایل مورد نیاز در منزل را بفروش میرساند و قیمت های مناسبی را نیز برای محصولات خود در نظر گرفته است.

در این بخش علاوه بر مخلوط کن انوع مختلفی از آسیاب نیز برای شما بازدیدکنندگان گرامی در نظر گرفته شده است تا در صورتی که برای تهیه مواد غذایی خود به آسیاب نمودن مواد اولیه نیازمند بودید بتوانید با استفاده از دستگاه آسیاب به راحتی و در عرض چند دقیقه مواد اولیه مورد نظر را آسیاب نموده و مورد استفاده قرار دهید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()