سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
نوع خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

ماشین لباسشویی

از جمله وسایل بسیار ضروری در هر خانه ای ماشین لباسشویی است. مکانی که برای ماشین لباسشویی در نظر  گرفته میشود آشپزخانه است. به هر خانه ای که وارد شوید یک نوع ماشین لباسشویی در برند خاص را خواهید یافت. ماشین لباسشویی از جمله دستگاه های با قدمت طولانی میباشد که از گذشته تا کنون نیز دستخوش تغییرات زیادی در ساختار و همچنین امکانات بوده است. امروزه برندهای تولید کننده ماشین لباسشویی بسیار زیاد هستند و فروشنده های زیادی نیز مشغول به فروش این وسیله پرکاربرد در منازل هستند. همین تنوع برند و مدل باعث شده تا خریدار نتواند تشخیص دهد که چه برند و چه مدل از ماشین لباسشویی را خریداری کند. در این مواقع معمولا باید از یک فروشنده با سابقه و با تجربه مشاوره و راهنمایی هایی را دریافت کرد تا بتوان بهترین نوع ماشین لباسشویی را خریداری نمود.

یکی از فروشنده های با سابقه و قدیمی که میتواند مشاوره خوبی به شما ارائه دهد فروشگاه لوازم خانگی کالا منیجر است. برای دریافت مشاوره،‌ مشاهده و همچنین خرید انواع لوازم خانگی و همچنین ماشین لباسشویی نیازی به فروشگاه های حضوری نخواهید داشت. وب سایت فروشگاه لوازم خانگی کالا منیجر انواع لوازم خانگی این امکان را بوجود آورده است که بتوانید محصولات را مشاهده و سپس خرید نمایید. برای دریافت مشاوره نیز میتوانید با شماره تلفن های این شرکت تماس حاصل نمایید و مشاوره رایگان دریافت نمایید. برای خرید ماشین لباسشویی اولین نکته ای که بایددر نظر داشته باشید ظرفیت و گنجایش آن است. هر چه گنجایش ماشین لباسشویی بیشتر باشد به طبع لباس های بیشتری در آن برای شستشو جای میگیرد. ظرفیت های ماشین لباسشویی های امروزی ۷، ۸، ۹ و ۱۲ کیلویی میباشد. البته ممکن است برندها و مدل هایی از ماشین لباسشویی نیز وجود داشته باشند که از ظرفیت های کمتر و یا بیشتری از اعداد نام برده شده برخوردار باشند ولی ظرفیت های یاد شده بسیار رایج هستند. اگر از خانواده های پر جمعیت هستید باید ماشین لباسشویی با ظرفیت ۹ و ۱۲ کیلوگرم و اگر از خانواده کم جمعیت هستید میتوانید ماشین لباسشویی های ۷، ۸ و یا کم ظرفیت تر را انتخاب کنید.

سرو صدا و لرزش یکی از مشکلاتی است که معمولا در برخی از برند های ماشین لباسشویی وجود دارد. البته پی بردن به اینکه کدام برند و مدل لرزش و سر و صدای کمی در هنگام کار کردن دارد بسیار مشکل است ولی میتوانید با پرس و جو و همچنین فروشنده های مورد اعتماد از میزان سر و صدای آن اطمینان حاصل کنید.

امکانات ماشین لباسشویی نیز باید کامل باشد. امکانات زیادی بر روی ماشین لباسشویی ها تعبیه شده که هر کدام برای افزایش کیفیت شستشو و همچنین آسانتر کردن شستشو کاربرد دارند

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()