سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
نوع خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

ماشین ظرفشویی

وسایل زیادی برای راحت تر کردن فعالیت های روزانه بشر اختراع شده اند و بسیاری از این وسایل نیز به کشور ما راه یافته اند. یکی از این وسایل که طی چند سال اخیر با تقاضای زیادی از سوی مشتریان برخوردار بوده است ماشین ظرفشویی میباشد. ماشین ظرفشویی که برای شستن ظرف ها به صورت اتوماتیک کاربرد دارد، کار خانم های خانه دار را تا حد زیادی راحت کرده است. ماشین ظرفشویی میتواند هر نوع ظروفی را با بالاترین کیفیت ممکن شستشو دهد. میزان تمیز کنندگی ماشین ظرفشویی با روش های سنتی شستشو قابل مقایسه نیست. در روش های سنتی شستشوی ظروف انرژی زیادی از فرد گرفته میشد که با سپردن ظروف به ماشین ظرفشویی دیگر نیازی به صرف انرژی انسانی نخواهد بود.ماشین ظرفشویی از یک مخزن در قسمت داخلی بدنه خود برخوردار است که ظروف در داخل آن برای شستشو قرار میگیرند. مخزن داخلی ماشین ظرفشویی باید از ویژگی هایی برخوردار باشد. جنس مخزن ماشین ظرفشویی بسیار مهم است. در برخی از ماشین های ظرفشویی ارزان قیمت از پلاستیک برای جنس مخزن استفاده میشود که چندان مناسب نیست. مناسبترین متریال برای مخزن ماشین لباسشویی فولاد ضد زنگ یا همان استیل میباشد که از قابلیت ضد زنگ و همچنین ضد رسوب برخوردار است.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

قفسه ها و طبقات و همچنین ظرفیت ماشین ظرفشویی بسیار مهم است. طبقات و قفسه های ماشین ظرفشویی باید بتوانند ظروف کوچک و بزرگ را به راحتی درون خود جای دهند. البته ماشین ظرفشویی ها با ظرفیت های متفاوتی عرضه میشوند و هر چه این ظرفیت بیشتر باشد تعداد ظروف بیشتری را در خود جای خواهد داد. نحوه قرار گیری ظروف بزرگ مانند قابلمه و همچنین ماهی تابه باید به راحت ترین شکل ممکن صورت گیرد. بیشتر ماشین ظرفشویی های موجود در بازار از مکان مناسبی برای قرار گیری ظروف کوچک برخوردار هستند ولی عمده مشکل آنها در مکان کوچکی است که برای قرار دادن ظروف بزرگ در نظر گرفته شده است.

برنامه های شستشویی که در هر برند از ماشین ظرفشویی در نظر گرفته شده است با برندهای دیگر متفاوت است. از برنامه های شستشویی که یک ماشین ظرفشویی مناسب باید داشته باشد میتوان به شستشوی خودکار، شستشو با قابلیت تنظیم زمان دستی، شستشوی اقتصادی و شستشو با نصف ظرفیت اشاره نمود.اگرحوصله و وقت تمیز کردن باقی مانده مواد غذایی از روی ظروف در هنگام قرار دادن آنها در ماشین ظرفشویی را ندارید میتوانید ماشین ظرفشویی با قابلیت خرد کردن مواد غذایی را تهیه نمایید. فروشگاه لوازم خانگی کالا منیجر ماشین ظرفشویی در برند های مختلف و با قیمت های متنوع را در فروشگاه خود موجود دارد. این فروشگاه انواع لوازم خانگی با قیمت های مناسب با هر بودجه ای را عرضه و بفروش میرساند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()