سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
نوع خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

قهوه ساز

قهوه در کشور ما بعد از چای یکی از پرمصرف ترین نوشیدنی ها به شمار میرود. قهوه از خواص بالایی برخوردار است و همین موضوع نیز باعث مصرف بالای آن شده است. آماده کردن قهوه به روش های سنتی کار آسانی نیست. آماده کردن قهوه به روش های سنتی فوت و فن های خاص خود را دارد و اگر در تهیه آن دقت نشود طعم بدی پیدا خواهد کرد. با پیشرفت تکنولوژی آماده کردن قهوه نیز به کار آسانی تبدیل شده است. قهوه ساز از تجهیزاتی است که آماده کردن قهوه را تسهیل میکند. قهوه ساز در برندهای مختلف زیادی تولید شده است و اگر سری به بازار لوازم خانگی زده باشید متوجه این موضوع خواهید شد. قهوه ساز تقریبا قیمت بالایی در برندهای مطرح دارد و به همین دلیل باید نسبت به کیفیت و همچنین کارایی آن توجه داشته باشید.

یکی از نکات در خرید قهوه ساز مربوط به بخار مناسب آن میباشد. قهوه ای که شما میل میکنید از ترکیب بخار به همراه قهوه به دست می آید. اگر فشار بخار مناسب نباشد طعم بدی را بوجود خواهد آورد. در برخی قهوه سازها به دلیل بخار با فشار کم، طعم تیز و تلخی ایجاد میشود. فشار یک قهوه ساز مناسب باید بین ۱۹ تا ۴۱ باشد تا بتواند قهوه با طعم مناسب را تولید کند.

برای اینکه یک دستگاه قهوه ساز بهترین طعم را برای قهوه بدست آورد نباید آن را بجوشاند. در یک قهوه ساز مناسب از ترموبلاک استفاده میشود که میتواند بدون جوشاندن دمای آب را به حد مناسب و عالی برساند. توجه داشته باشید که قهوه ساز مورد نظر شما از سیستم ترموبلاک برخوردار باشد.

قطعه ای در قهوه ساز وجود دارد که به آن نگهدارنده فیلتر گفته میشود. این قطعه باعث میشود تا دانه های قهوه گرم باقی بمانند. معمولا در قهوه سازهای معمولی از فیلتر آلومینیومی استفاده میشود که البته میتوانند قهوه را تا مدت زمان مناسبی گرم نگه دارند. اما در برخی مدل ها از فیلتر با جنس برنج استفاده میشود که قادر به نگهداری طولانی مدت دانه های قهوه میباشد.

ولتاژ یکی دیگر از نکات بسیار مهم در خرید قهوه ساز است. هر چه ولتاژ قهوه ساز بالاتر باشد مطمئنا زمان جوش آمدن آب سریعتر خواهد شد. پس نسبت به ولتاژ قهوه ساز نیز اطمینان حاصل کنید.

یکی از فروشگاه های برتر برای عرضه و فروش آنلاین انواع لوازم خانگی و همچنین قهوه ساز، فروشگاه لوازم خانگی کالا منیجر میباشد. این فروشگاه تمام محصولات خود را از بین بهترین لوازم خانگی موجود در بازار های جهانی تهیه نموده که کیفیت را به ارمغان می آورند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()