سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
نوع خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

فریزر

برخی از خانوار ها برای اینکه بتوانند مواد غذایی خود را نگهداری کنند نیاز به فضای زیادی دارند. اگر مقدار مواد غذایی که نیاز به یخ زدن و یا همان فریز شدن دارند زیاد باشند باید یک فریزر جداگانه تهیه شود. فریزر فضای زیادی را در اختیار مصرف کننده قرار میدهد تا بتواند تمام مواد غذایی یخ زدنی را درون آن قرار دهد. فریزر به طور کلی در دو نوع ایستاده و همچنین صندوقی تولید میشود. از فریزر علاوه بر منازل در فروشگاه ها نیز استفاده زیادی میشود.

فریزر ابعاد بزرگی دارد که از همین رو باید در هنگام خرید به ابعاد آن توجه زیادی داشته باشید. عرض،‌ عمق و همچنین ارتفاع فریزر را نسبت به فضایی که قرار است در آن به کار گرفته شود را بررسی کنید. اگر فضای بزرگی را در اختیار دارید از لحاظ ابعاد فریزر مشکلی نخواهید داشت ولی برای فضای کوچک حتما باید ابعاد آن را مد نظر قرار دهید. حتی درب ورودی و یا بطور کلی درب هایی را که قرار است فریزر از آن عبور داده شود را نیز باید مد نظر قرار دهید تا بدون مشکل از آنها عبور کند.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

فریزر از نوع ایستاده باشد یا صندوقی از مصرف انرژی بالایی برخوردار است. اگر مصرف انرژی برای شما مهم است باید نسبت به میزان مصرف انرژی آن توجه داشته باشید. عدم توجه به این موضوع میتواند هزینه های زیادی را برای شما به بار آورد.

سیستم های خنک کننده در فریزر بسیار مهم هستند. نوعی از سیستم های خنک کننده در فریزرها به کار میرود که به آن دیفراست میگویند. به این سیستم ها با برفک میگویند که سیتم مناسبی نیست. در مقابل سیستم نوفراست نیز وجود دارد که هیچگونه برفکی را ایجاد نمیکند و مناسبترین نوع سیستم های خنک کننده محسوب میشود.

اگر به دنبال یخ زدایی سریع و در مدت زمان کوتاه هستید باید در انتخاب فریزر دقت داشته باشید و فریزر با ویژگی انجماد سریع را انتخاب کنید. سیستم انجماد سریع فریزر میتواند در مدت زمان کوتاهی مواد غذایی را فریز و به حالت انجماد برساند.

هشدار دهنده باز بودن درب و همچنین قفل کودک از دیگر امکاناتی است که باید در یک فریزر وجود داشته باشد. برای خرید فریزر با امکانات کامل و همچنین قیمت مناسب میتوانید فروشگاه لوازم خانگی کالا منیجر را به عنوان اولین انتخاب خود در نظر بگیرید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()