سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
نوع خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

غذاساز

یکی از وسایلی که با ورود خود به آشپزخانه ها کار پخت و پز را تا حد زیادی آسان کرده است غذا ساز میباشد. غذا ساز از جمله دستگاه هایی است که میتواند بسیاری از کارهای پر زحمت و زمان بر برای تهیه کردن غذا را تسهیل و تسریع کند. از جمله وظایفی که یک غذاساز میتواند انجام دهد باید به مخلوط کردن مواد غذایی،‌ خرد کردن مواد غذایی خشک و تر، پوره کردن میوه ها،‌چرخ کردن گوشت،‌ تهیه خمیر،‌رشته رشته کردن، رنده کردن،‌ آسیاب کردن و تبدیل هر نوع ماده غذایی دانه ای به پودری اشاره نمود. غذا ساز میتواند برای افرادی که همواره در حال مهمانی دادن هستند بسیار مناسب میباشد زیرا انجام اقدامات مربوط به تهیه غذا بصورت مداوم کاری بسیار دشوار و خسته کننده میباشد. غذا ساز را در برندهای زیادی میتوانید تهیه کنید اما اینکه کدام برند و با چه مشخصاتی برای شما مناسبتر میباشد را باید از افرادی جویا شوید که در زمینه فروش انواع لوازم خانگی فعالیت میکنند. اما دراین بین فروشندگان قدیمی و با تجربه میتوانند راهنمایی های مفید تری را در اختیار شما قرار دهند. یکی از فروشندگان قدیمی، فروشگاه لوازم خانگی کالا منیجر است.

فروشگاه لوازم خانگی کالا منیجر میتواند اطلاعات بهتر و کاملتری را از انواع غذا ساز و همچنین انواع لوازم خانگی در اختیار شما قرار دهد. یکی از نکات بسیار مهم در خرید غذا ساز مخزن آن میباشد. اگر تعداد افراد خانوار شما زیاد میباشند بهتر است از غذا ساز با مخزن بزرگ استفاده کنید. ظرفیت های مخزن دستگاه غذا ساز متفاوت است و نسبت به میزان استفاده خود باید مخزن با ظرفیت بالا و یا کم را انتخاب کنید. ظرفیت استاندارد در نظر گرفته شده برای غذا ساز از ۱ تا ۳.۵ لیتر میباشد. اگر استفاده کمی از دستگاه دارید ظرفیت یک لیتر و اگر میزان استفاده شما زیاد میباشد دستگاه با ظرفیت ۳.۵ لیتر را انتخاب کنید.

غذا ساز به هنگام کار فشار زیادی را بر روی مواد داخل مخزن وارد میکند تا به خوبی ریز و یا له شوند. درپوش غذا ساز اگر به خوبی چفت نشود و درز داشته باشد، مواد غذایی از داخل مخزن به بیرون خواهند ریخت. البته ناگفته نماند که تعداد کمی از غذاسازها از این چنین مشکلی برخوردار هستند و اکثرا درپوش های بدون درز دارند. اما قبل از خرید هر مدل از غذا ساز نسبت به چفت بودن درب ها اطمینان حاصل کنید.توان غذا ساز مانند سایر لوازم خانگی از اهمیت زیادی برخوردار است. هر چه توان دستگاه بیشتر باشد میتواند با قدرت و کیفیت بالاتری مواد غذایی را خرد کند. توان در نظر گرفته شده برای غذا ساز از ۴۰۰ تا ۱۱۰۰ وات میباشد. غذا ساز با قدرت ۱۱۰۰ وات مطمئنا از قدرت بالاتری برخوردار  است.

دهانه غذا ساز هر چه بزرگ تر باشد بهتر است. دهانه بزرگ غذا ساز باعث میشود تا مجبور نباشید برای قرار دادن مواد غذایی در آن آنها را به قطعات ریز تبدیل کنید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()