سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
نوع خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

جاروبرقی صنعتی

همانطور که میدانید جارو برقی دارای انواع مختلف و متفاوتی می باشد که از هر یک برای کاربرد های مختلف و در مکان های متفاوتی استفاده می شود. با توجه به انتظاراتی که از یک جاروبرقی می رود دارای توان و قدرت های متفاوتی می باشند تا بتوانند هر نوع نیازی را بر طرف نمایند. یکی از انواع قدرتمند جارو برقی با نام جاروبرقی صنعتی شناخته میشوند. از ویژگی های بسیاری از جارو برقی های صنعتی میتوان به قدرت بالای موتور آنها اشاره کرد به صورت که حتی برخی از آنها بیش از یک موتور داشته و بنا بر نیاز و فضایی که از آنها استفاده می شود دو الی سه موتور قدرتمند را در خود جای داده اند. از دیگر ویژگی هایی که جاروبرقی صنعتی با خود به همراه دارد می توان به ظرفیت بالاتر آنها نسبت به جارو برقی های معمولی اشاره نمود. که همین امر سبب می شود تا مخزن جارو برقی صنعتی بسیار دیر تر پر شده و شما بتوانید مدت زمان بیشتری از آن استفاده نمایید و نیازی به تخلیه تا زمان پر شدن محفظه نداشته باشد.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

یکی دیگر از ویژگی هایی که مجموعه جاروبرقی صنعتی از آن بهره مند می باشند می توان به بدنه ی مقام تر آنها نسبت به جارو برقی های خانگی اشاره نمود. جاروبرقی صنعتی بیشتر توسط بدنه های فلزی و استیل ضد زنگ ساخته می شوند تا بتوانند در شرایط مختلف صنعتی و نیمه صنعتی نیز به فعالیت خود ادامه دهند این در حالی است که بسیاری از جاروبرقی های خانگی از بدنه ی پلاستیکی برخوردار می باشد که همین امر میتواند بر روی کارایی آنها نیز تاثیر گذارد.

اکثر مدل های مختلف جارو برقی صنعتی توانایی مکش مایعات و خاک را دارند و به همین منظور بسیار بیشتر مورد توجه قرار میگیرند. البته باید به این نکته توجه داشت که حجم ذخیره نمودن جارو برقی صنعتی در حالت مکش مایعات کمتر از حالتی است که خاک را مکش می کنند و ممکن است مقداری بر روی قدرت آنها نیز این کار تاثیر گذار باشد.

از دیگر مزایای استفاده از جارو برقی صنعتی می توان به تخلیه راحت آنها اشاره نمود. در صورتی که از جارو برقی صنعتی با قابلیت مکش آب استفاده مینمایید این امکان را خواهید داشت تا آب جمع آوری شده توسط آن را از طریق شیلنگ یا لوله ای که در بدنه ی جاروبرقی صنعتی شما تعبیه شده است تخلیه نمایید.

برخی از انواع جاروبرقی صنعتی ها دارای سری های مختلفی برای مکش خاک و آب ، مبل پاک کن و گوشه گیر نیز می باشند که با کمک این وسایل می توان بخش های مختلف و بیشتری را به کمک این سری های مختلف تمیز نمایید. بسیاری از انواع جارو برقی های صنعتی ارائه شده توسط کالا منیجر به همراه کالسکه حمل ارائه میشوند و یا به صورت سر خود دارای چرخ برای حمل آسان تر می باشند و شما می توانید با مراجعه به هر یک از  انواع جارو برقی صنعتی ارائه شده بر روی سایت کالا منیجر نسبت به انتخاب جارو برقی صنعتی مورد نظر خود اقدام نمایید.

با توجه به اینکه هر نوع از جاروبرقی های صنعتی برای مکیدن نوع خاصی از آلودگی طراحی و ساخته میشوند می بایست در هنگام خرید جارو برقی صنعتی به این نکته توجه داشته باشید که جاروبرقی صنعتی  مورد نظر را برای تمیز کردن چه مدل از آلودگی نیاز دارید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()