سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
نوع خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

تصفیه آب و آب سردکن

در بیشتر ادارات و به طور کلی سازمان های بزرگ برای تامین آب شرب از آب سردکن استفاده میشود. در سازمان ها و ادارات بزرگ اگر قرار باشد تا هر فرد آب مورد نیاز خود را از یخچال تامین کند مطمئنا باعث شلوغی و ازداحام خواهد شد. آب سرد کن که در یک مکان از اداره قرار میگیرد میتواند آب شرب تمام کارمندان را بدون ایجاد ازدحام تامین کند. آب سرد کن سالیان زیادی است که پای خود را به ادارات و سازمان ها باز کرده است اما با پیشرفت تکنولوژی آب سرد کن های جدید وارد بازار شده اند که امکاناتی به آنها اضافه شده است. آبسرد کن در برند و همچنین مدل های بسیار زیادی تولید شده است که اگر بخواهید نوع مناسب آنرا تهیه کنید باید نکاتی را در نظر داشته باشید.اولین و مهمترین نکته برای خرید آب سرد کن در قابلیت تهیه آب جوش میباشد. آب سرد کن های قدیمی تنها قادر به تولید آب سرد بودند ولی در آبسرد کن های جدید که البته چند سالی هست به بازار وارد شده اند، قابلیت تهیه آب گرم تعبیه شده است. از آب گرم تولید شده توسط دستگاه میتوان برای نوشیدن چای و یا تهیه قهوه استفاده نمود.

برخی از انواع آبسرد کن در قسمت زیرین شیر آب خود به چکه گیر مجهز هستند که میتواند آب چکه شده را درون مخزن خود جمع کرده و سپس میتوان آنرا تخلیه نمود. این چکه گیر ها در برخی از آبسرد کن ها وجود ندارند و همین موضوع باعث میشود تا چکه آب باعث خیس شدن بدنه و یا زمین شود. حتما از تعبیه چکه گیر در آب سرد کن اطمینان حاصل کنید.

جا لیوانی برای آبسرد کن یک مزیت بزرگ محسوب میشود. برای برخی از آبسرد کن ها جا لیوانی در نظر گرفته نشده که همین موضوع باعث میشود تا مجبور به خرید جا لیوانی جداگانه شوید. نوع چسبندگی جا لیوانی به بدنه نیز متفاوت است ولی بهترین نوع آن آهنربایی میباشد. آهنربای تعبیه شده در بدنه جا لیوانی باعث میشود تا چسبندگی خوبی با بدنه فلزی دستگاه ایجاد کند. آبسردکنی را تهیه کنید که از نوع پدالی باشد. آبسرد کن هایی که از شیر آب برخوردار هستند قدیمی شده و در هنگام خرید حتما باید نوع پدالی آنرا از فروشنده بخواهید.  به هر فروشنده لوازم خانگی برای خرید آبسردکن مراجعه کنید تعداد زیادی از انواع آبسردکن را به شما معرفی خواهد کرد. برند و مدل های زیادی از آبسرد کن وجود دارد که برخی از آنها متاسفانه به دلیل کیفیت پایین در مدت کوتاهی خراب و از کار افتاده میشوند. فروشگاه لوازم خانگی کالا منیجر یکی از منصف ترین فروشگاه ها است که میتواند بهترین نوع آبسرد کن را به شما ارائه دهد. علاوه بر آبسرد کن میتوانید انواع لوازم خانگی را نیز از این فروشگاه با بهترین کیفیت و بهترین قیمت ها تهیه نمایید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()