سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
نوع خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

بخارشوی

تقریبا همگی ما تجربه استفاده از تمامی لوازم خانگی موجود در بازار را داشته ایم اما برخی از وسایل که چند سالی به بازار وارد شده اند هنوز در برخی منازل مورد استفاده قرار نمیگیرد. استفاده از این وسایل در برخی منازل رایج است و برخی افراد هنوز  تمایلی به استفاده از آنها نشان نمیدهند. بخارشوی از جمله این وسایل است که برای تمیز کردن سطوح مختلف مورد استفاده قرار میگیرد. بخارشوی همانطور که از نامش نیز پیداست با فشار بخار میتواند هر سطحی را تمیز کند. بخارشوی با بخاری که از آب داخل منبع آن تولید میشود و همچنین مکش میتواند سطوح را به راحتی تمیز کند.

از جمله سطوحی که میتوان با بخار شوی تمیز نمود عبارتند از مبلمان، پله ها،‌ شیشه اتومبیل و کلیه لوازم داخل خانه. انواع بخارشوی موجود در بازار از لحاظ کارایی یکسان هستند ولی در برخی از آنها امکاناتی اضافه شده است که آنها را از سایر بخارشوی ها متمایز میکند. از جمله برخی امکاناتی که به بخارشوی ها اضافه شده اند میتوان به برس چرخان، برس فلزی و سری حوله ای که از آن برای تمیز کردن سطوح استفاده میشود اشاره نمود.قدرت و توان در بیشتر لوازم خانگی از فاکتورهای مهم و اساسی محسوب میشود که در بخارشوی نیز یک ویژگی به حساب می آید. هر چه قدرت و توان دستگاه بیشتر باشد میتواند بخار بیشتری را تولید کند. برای مصارف خانگی بهتر بخارشویی را انتخاب کنید که توان مصرفی آن بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ باشد.

گنجایش مخزن آب در بخارشوی نیز هر چه بیشتر باشد میتوان برای مدت طولانی تری از دستگاه استفاده نمود. اگر دستگاهی را مد نظر دارید که گنجایش مخزن آن پایین است سعی کنید دستگاهی را انتخاب کنید که از قابلیت اضافه کردن آب در حین کار را داشته باشد.

همانطور که گفته شد بخارشوی برای تمیز کردن هر سطحی مورد استفاده قرار میگیرد. ممکن است لازم باشد تا از بخارشوی برای تمیز کردن پرده استفاده کنید. برای تمیز کردن پرده ها و سطوحی که در ارتفاع قرار دارند باید دستگاه را بلند کنید که از همین رو باید وزن سبکی داشته باشند. قبل از خرید حتما یک نمونه از آنرا در دستان خود بگیرید تا از وزن آن مطلع شوید.

اگر ابعاد و فضایی که قرار است بخارشو را در آن قرار دهید برای شما بسیار مهم است سعی کنید تا بخارشوی با قابلیت دسته جدا شونده را انتخاب کنید. انواع بخارشوی و همچنین سایر لوازم خانگی را میتوانید از فروشگاه لوازم خانگی کالا منیجر با قیمت اسثنائی و بهترین کیفیت و خدمات تهیه نمایید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()