سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
نوع خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

اتو مسافرتی

همه ما مطمئنا در طول عمرمان بار ها سفر رفتن را به دلایل مختلف ، کاری ، زیارتی ، سیاحتی و تفریحی تجربه نموده ایم. برای اینکه برای یک سفر دل انگیز آماده باشیم لازم است تا لباس های مورد نیاز خود را تا کرده و در چمدان هایی که از قبل آماده کرده ایم قرار دهیم. مطمئنا لباس هایی که در یک چمدان قرار داده شوند خواسته یا ناخواسته اتو شدگی آنها از بین رفته و بعضا حتی چروکیده میشوند. از آنجایی که در مسافرت امکان حمل کردن اتوی خانگی وجود ندارد و ممکن است به دلیل نا آشنا بودن با منطقه و یا تعطیل بودن مغازه ها نتوانید اتوشویی مناسبی برای اتو نمودن لباس های خود بیابید بهترین کار این است تا با خرید یک اتو مسافرتی خیال خود را از بابت پوشیدن لباس هایی اتو شده در ایام مسافرت راحت نمایید.

از ویژگی های مشترک تمام اتوهای مسافرتی می توان به ابعاد کوچکت و جمع و جور آنها نسبت به اتوی معمولی اشاره نمود. این مدل از اتو به دلیل دارا بودن ابعادی کوچک می تواند در هر فضایی از چمدان شما جای گرفته و در مواقع مورد نیاز به کمک شما آید. از دیگر ویژگی های آن می توان به شباهت بسیار زیاد آنها با اتوی خانگی اشاره نمود به نوبه ای که بسیاری از این مدل ها دارای مخزن آب بوده و میتوانند در صورت نیاز لباس شما را به خوبی مرطوب نمایند تا اتو شدن آنها با راحتی بیشتری صورت گیرد. همچنین این مدل از اتو ها به سیستم بخار دهی نیز مجهز می باشد تا بتوانند سخت ترین چروک های به وجود آمده بر روی البسه شما را نیز رفع نمایند.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

شرکت های بسیاری نسبت به تولید اتو مسافرتی اقدام نموده اند و با توجه به اینکه خرید اتوی مسافرتی یکی از نیاز های هر خانواده و فردی به شمار می رود این وسیله در بازار مشتریان ویژه و بالایی را به خود اختصاص داده است. از دیگر ویژگی هایی که بسیاری از اتو های مسافرتی آنرا دارا می باشند وزن بسیار پایین آنها می باشد. مطمئنا یکی از دلایلی که سبب می شود تا شما قید با خود بردن اتوی خانگی خود را بزنید وزن بالای آن می باشد که این مشکل با خرید اتوی مسافرتی حل شده و شما می توانید نسبت به   اقدام نمایید. این مدل از اتو ها به دلیل دارا بودن وزن بسیار پایین میتوانند انتخاب بسیار مناسبی برای شما باشند تا در مسافرت نیز از داشتن لباس هایی اتو کشیده بهره مند شوید.

کالا منیجر به عنوان یکی از مراکز فروش کالاهای اساسی زندگی در کنار شماست تا با ارائه لوازم و وسایل منزل با بهترین قیمت و بالا ترین کیفیت به همراه ارائه ضمانت های لازم شما بازدید کنندگان عزیز را در امر تهیه لوازم منزلتان یاری دهد از این رو در این بخش از سایت کالا منیجر اتوی مسافرتی را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید با مشاهده ی مشخصات فنی هر یک همچنین تصاویر واقعی از محصولات و پس از آن مقایسه محصولات با یک دیگر بتوانید انتخابی مناسب را انجام دهید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()